HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

CAN Danışmanlık Grubu, 1990 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok firmaya denetim ve danışmanlık hizmeti sunan, %100 Türk sermayeli bir danışmanlık platformudur. Başta vergi ve uluslar arası bağımsız denetim olmak üzere, iç denetimden kurumsal risk yönetimine, insan kaynaklarından hukuk danışmanlığına kadar geniş bir hizmet alanında faaliyet gösteren şirketleri bünyesinde barındırmaktadır.

SORUMLULUĞUMUZ

Üreten ve devamlı büyüyen ulusal ve uluslar arası şirketlerin bu büyümelerini sürdürebilmeleri ve kalıcı hale getirebilmeleri için gereken profesyonel danışmanlık desteğini, her daim kullanıma hazır ve belirli bir hizmet kalitesinin üzerinde tutmak, ana sorumluluğumuzdur.

HEDEFİMİZ

Mevcut hizmet alanımız ve kalite standartımızı koruyup daha da geliştirmek kaydıyla, konusunda en etkili danışman ve ekipler ile stratejik ortaklıklar kurarak, yurtiçi ve yurtdışındaki mevcut ve potansiyel tüm müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayabilecek, her açıdan sağlam ve sürdürülebilir, global bir organizasyona sahip olmayı hedeflemekteyiz.

Download from BIGTheme.net free full premium templates